Szybki start

Właśnie się zastanawiasz nad potwierdzeniem kwalifikacji w wymarzonym zawodzie? Dobrze trafiłeś.

Jak zacząć?

Zobacz jakie kwalifikacje możesz u nas potwierdzić. W zakładce kwalifikacje znajdziesz pełen opis. Zwróć uwagę na  poziom kwalifikacji oraz jakie są wymagania dopuszczające do egzaminu. Zapewne zauważyłeś, że w ramach walidacji musisz potwierdzić wszystkie umiejętności. Przygotowaliśmy dla ciebie ściągę. Przeczytaj lub pobierz i postaw parafkę lub minus przy każdej pozycji.

Jeśli zaznaczyłeś same pozytywne odpowiedzi jesteś gotowy przejść dalej. Zakładasz, że dobrze poruszasz się w walidowanych umiejętnościach? Pobierz przykładowe zadania i sprawdź się.

Jeśli chcesz zdobyć certyfikat z  użytkowania obrabiarek CNC zapraszam do zapoznania się z zakładką Ośrodki walidujące. To na tych maszynach będziesz pracował. Zwróć uwagę na system sterowania. Jako operator wiesz jak potrafią się różnić. Jeśli w danej lokalizacji nie ma maszyn,  które potrafisz obsługiwać zobacz wyposażenie pozostałych ośrodków.

Mam nadzieję, że masz coś dla siebie. Jeśli jednak zawiedliśmy i nasza oferta nie spełnia twoich oczekiwań masz dwa rozwiązania. Wykup kilka godzin konsultacji  i pod okiem trenera obłaskawisz smoki w naszych stajniach. Musisz jednak wiedzieć, że to, że umożliwimy Tobie zapoznanie się z maszynami nie daje gwarancji powodzenia na egzaminie. Wszystko jest w twoich rękach. Trener, który będzie pomagał w czasie konsultacji nie może być jednocześnie Twoim egzaminatorem.

Czego jeszcze się boisz? Nie wiesz jak to wygląda? W zakładce kwalifikacje znajdziesz przykładowe filmy z egzaminu. Zobacz jakie to łatwe. Nikt nie czeka aby podstawić Tobie nogę. Jeśli pracujesz na maszynach to będzie to dla ciebie jak niedzielny spacer po dobrym obiedzie nie egzamin.

Jeśli doszedłeś do tego miejsca i nadal uważasz, że tylko egzamin dzieli  Cię od kwalifikacji zapisz się na egzamin. Jeśli wspólna podróż do tego miejsca wzbudziła jakiś niepokój, masz wątpliwości to zadzwoń. Nasz konsultant jeszcze raz przejdzie z Tobą ta drogę i obiektywnie doradzi. Jeśli nawet potrzebujesz dodatkowego kursu podpowie gdzie  się odbywają.

Dla nas jest ważne abyś wyszedł po egzaminie zadowolony i uzyskał certyfikat. Dołożymy wszelkich starań aby Ciebie wesprzeć. Twoje zadowolenie to nasz sukces.